FANDOM


Seminari juhendajad/Professors: Kristel Pappel, Toomas Siitan, Urve Lippus, Kerri Kotta, Allan Vurma

Seminaris osalejad/Doctoral students: Heli Ernits <heli.ernits@gmail.com>, Teele Joks <teelejoks@hotmail.com>, Galina Grigorjeva <grigalina@mail.ru>, Celia Roose <celia.roose@kultuur.edu.ee>, Reet Sukk <reet@ema.edu.ee>, Jorma Toots <jormatoots@gmail.com>, Janne Fridolin <fridolin.janne@gmail.com>, Kristi Kapten <kristikapten@hotmail.com>, Marju Riisikamp <marjuriisikamp@gmail.com>, Andrus Kallastu <andrus.kallastu@eesti.ee>, Ivi Ots <iviots@yahoo.com>, Taavi Kerikmäe <taavikerikmae@hotmail.com>, Mihkel Poll <mihkelpoll@gmail.com> Álvaro Gómez Gómez <alvarito_bcs@hotmail.com>, JUN ZHAO <eestijun@gmail.com>, Jie Yin <yinjiexb@hotmail.com>, Sasha Mäkilä <sashamakila@gmail.com>, Christian Fischer <mail@c-m-fischer.de>, Jorge Gomez Rodriguez <jorgorio@hotmail.com>, Claudio Ordaz <claudioordaz1@gmail.com>, Hans-Gunter Lock <hans-gunter.lock@artun.ee>, Marta Hrafnsdóttir <marta@sporri.net>, Arash Yazdani <arash2002art@yahoo.com>, Vladislav Bystrov <vlady@bystrov.de>, Jonathan Henderson <jonathanhenderson.flute@gmail.com>, Maria Korepanova <mariakv_84@mail.ru> 

Seminar toimub 14.30-16.00

Veebruar

3.02.2015

10.02.2015 Christian Fischer (short paper)

17.02.2015 Claudio Ordaz, Alvaro Gomez Gomez


Märts

10.03.2015 Galina Grigorjeva, Celia Roose, Claudio Ordaz

17.03 2015 Konverents -- Conference

24.03.2015 Jonathan Henderson, Andrus Kallastu, Alvaro Gomez Gomez

31.03.2015 Age Veeroos, Kristi Kapten, Taavi Kerikmäe

Aprill

7.04.2015 Vlady Bystrov, Marta Hrafnsdóttir, Maria Korepanova

21.04.2015 Janne Fridolin, Jorma Toots

28.04.2015 -- NB! Viimane seminar! The last seminar in 2014/2015!

Christian Fischer (per skype), Heli Ernits, Mihkel Poll